Přestože kurz české koruny je čím dál více nevýhodný, možná vám příjde tip na letenku za předvánočními nákupy do Londýna. Vypravíte li se z Brna 6.12.2011 a z Londýna se vrátíte 8.12.2011 za letenku zaplatíte pouze 910 Kč (tedy pouze v případě, že za letenku zaplatíte pomocí platební karty MasterCard Prepaid a na dárky i osobní věci vám bude stačit palubní zavazadlo). V případě že budete nuceni zvolit jiný způsob platby za jednosměrný let si přepočtěte 156 Kč, poplatky za případné odbavené zavazadlo najdete na kartě Ryanairu, pro úplnost připomenu že lety Ryanairu přistávají na letišti Londýn Stansted.

Ubytování v Londýně například za ubytování od 6.12. do 8.12.2011 v hotelu Elm Hotel (Wembley) zaplatíte 1000 Kč, další nabídky ubytování naleznete zde.

Budete li nakupovat pouze menší dárky (alespoň co se objemu týče) zaplatíte tedy v ideálním případě za předvánoční výlet do Londýna necelé 2000 Kč, v případě že nemáte možnost platit skrze platební kartu MasterCard Prepaid, vyjde vás výlet za dárečky na částku jen mírně převyšující 2 200 Kč.