Využijete li aktuální slevové akce nízkonákladových aerolinií easyJet můžete si naplánovat zajímavou a poměrně levnou cestu do Paříže, ta se bude skládat z letů Praha – Lyon a Paříž – Praha, přičemž cestu z Lyonu do Paříže budete absolvovat rychlovlakem TGV.

Letenky Praha – Lyon a Paříž – Praha za 1 048 Kč (čtvrtek 21. – neděle 24. června 2012). Cena 1 048 Kč je konečná za předpokladu, že se spokojíte pouze s palubním zavazadlem a za rezervaci zaplatíte pomocí platební karty Visa Electron.

Jízdenky na rychlovlak TGV vás přijdou většinou na 25-29€ (cca 600-700 Kč) a lze je rezervovat na internetové adrese tgv-europe.com s maximálně 3-4 měsíčním předstihem, rychlovlak vlak z Lyonu do Paříže vyjíždí prakticky každou hodinu.

Pokud využijete výše uvedeného termínu, za ubytování v centru paříže můžete zaplatit pouze 1 746 Kč / za osobu na tři noci (21-24. června 2012) v hotelu Richard. Cesta z Prahy a zpět + ubytování v Paříži vás tedy vyjde na částku nižší než 3 500 Kč.

Za ubytování rezervované na Booking.com neplatíte žádné rezervační poplatky a můžete jej kdykoli zdarma stornovat. Ubytování vám tedy doporučuji rezervovat ihned po zakoupení letenky, s čím větším předstihem si jej zajistíte, tím méně za něj zaplatíte.