Mnoho lidí, zejména těch mimopražských, kteří míří do světa z ruzyňského letiště, řeší problém, jak se na letiště dostat. MHD je nepohodlná a nemusí navazovat na dálkové spoje, kterými se do Prahy dostanete. Jako nejpohodlnější řešení se tak jeví auto, díky kterému odpadají potíže s těžkými kufry a mnohdy nekonečným přestupováním. Zaparkovat však vůz na delší dobu přímo před terminály není zrovna bezpečné a nejspíše by to byla pěkná díra do vaší peněženky. Parkovat ve vzdálenějších parkovacích domech, kde vaše auto není ani pojištěno a ještě se musíte tahat s kufry až k vašim odletům, není zrovna to pravé ořechové. Jednoduché řešení je přitom na dosah.

parkovani letiste praha

Ceny za parkování u letiště se nemusíte obávat

Pohodlné cesty na pražské letiště vlastním automobilem se už nemusíte vzdávat, jen kvůli drahému nebo nepříliš bezpečnému parkování u letiště. Vaše problémy hravě vyřeší rodinná firma Parkování R7, která je v blízkosti letiště a nabízí levnější, bezpečnější, přesto pohodlnou alternativu letištního parkování na letišti. Parkoviště leží přímo u hlavní příjezdové komunikace k letišti, silnici první třídy R7, která vede od Prahy směrem Slaný-Chomutov. Nemusíte se obávat dlouhé cesty, parkoviště je pouhých pět minut od odletových hal.

Pohodlí na prvním místě

Díky Parkování R7 můžete své auto zaparkovat na parkovišti zhruba pět minut od letiště. Přímo k letištnímu terminálu vás pohodlně dopraví transit rodinné firmy Parkování R7. Vám

tak odpadá placení drahého taxíka, kterým byste se museli na letiště dopravit. Parkování R7 vás přepraví na letiště i s vašimi zavazadly, přímo k vašim odletům i zpět na parkoviště.

Velkou výhodu je také bezesporu skutečnost, že parkoviště a veškeré služby firmy Parkování R7 jsou dostupné po celý rok, 24 hodin denně, což oceníte zejména v případě, že odlétáte nebo se naopak vracíte uprostřed noci.

Bezpečné parkování

Zatímco vy si budete užívat zaslouženého odpočinku na písčité pláži zalité horkým sluncem, nebo někde ve světě na služební cestě jednat či pracovat, vaše auto bude zcela v bezpečí a nemusíte si dělat starosti, jestli náhodou nezmizí, někdo ho nenabourá nebo nevykrade. Areál parkoviště je při domu, oplocen a neustále střežen moderním kamerovým systémem.

Ti, kteří mají rádi jistotu, jistě potěší komplexní pojištění vašeho vozu na parkovišti, které ho ochrání před všemi možnými riziky. Pojištění se vztahuje na živelná rizika, odcizení a poškození vozidla.

Objednání je jednoduché a žádné zálohy

Své místo v areálu Parkování R7 si můžete s předstihem objednat z pohodlí svého domova nebo třeba z kanceláře díky jednoduchému formuláři přímo na webových stránkách anebo telefonicky. Při objednání parkovacího místa neplatíte žádné zálohy. V případě zrušení vaší objednávky tak nepřijdete o žádné peníze

Využijte služeb Parkování R7 a dopřejte si tak trochu pohodlí a cestujte bez zbytečných stresů. Tato služba vám přinese nejen pohodlí, ale ušetří vám čas i peníze.


Porovnání cen

Úspora až 70 %, bonus až 5 000 Kč.

POROVNÁNÍ CEN