V rámci aktuální akční nabídky aerolinií Alitalia, můžeme za super cenu letět také z Prahy. Promo akce je ovšem platná pouze na italské verzi webu, kde před dokončením rezervace uplatněte slevový kód: PROMOFB. S využitím promo kódu, můžete letenky rezervovat až do 30. září. Sleva je platná pro cestovní období od 26 září 2012, do 31. března 2013.

(pro zvětšení na náhled klikněte)
Alitalia Brazílie z Prahy

(pro zvětšení na náhled klikněte)
Praha - Brazílie
Uvedené ceny zahrnují také přepravu zavazadel, jejichž váhové limity naleznete zde.

Booking.com: ubytování Rio de Janeiro, Sao Paulo, Vodopády Iguaçu a další brazilské destinace. Ubytování Buenos Aires a další argentinské destinace. Za ubytování rezervované na serveru Booking.com, neplatíte žádné rezervační poplatky a můžete jej ještě pár dnů před odletem bezplatně stornovat.

Z letiště Milán Malpensa, létají do Prahy České aerolinie, nebo například low cost easyJet, z blízkého letiště Bergamo (BGY) létá do Prahy Wizzair a do Brna Ryanair. Budete li cestovat pouze s příručním zavazadlem, nízkonákladovým aeroliniím za let Miláno → Praha zaplatíte 300 – 1 500 Kč, za větší zavazadlo zaplatíte (dle dopravce) max. 500 Kč.

Jste li držiteli, českého, popřípadě slovenského cestovního pasu, k návštěvě Brazílie a Argentiny nepotřebujete vstupní vízum.

Návštěvu Brazílie a Argentiny určitě spojte s výletem na Vodopády Iguaçu.
vodopady iguassu