Postup rezervace letenky naleznete pod tímto odkazem. Máte li již zakoupenou letenku, musíte se ještě 4 dny až 2 hodiny před odletem online odbavit, přičemž cca 7 dní před odletem vám přijde od Ryanairu email jenž vás na tuto skutečnost upozorní. Všechny níže umístěné ScreenShoty, náhledy, nebo chcete li obrázky, se po kliknutí zvětší.

Na níže umístěném náhledu vidíte část emailu upozorňujícího na nutnost odbavení, kliknutím na odkaz označený šipkou zahájíte online Check In, odbavení ovšem můžete zahájit také na Ryanair.com, viz tento náhled.

odbaveni email

Dále postupujte dle tohoto náhledu, číslo rezervace naleznete v emailu jenž vám přišel bezprostředně po rezervaci letenky, nebo v emailu jenž vám přijde cca 10 dní před odletem.

odbaveni prihlaseni

Potvrďte všechna pole a klikněte na CONTINUE

odbaveni souhlasim

Dle níže umístěného náhledu vyberte jednoho cestujícího.

odbaveni jmena
Vyplňte údaje o cestujícím, poté klikněte na CHECK-IN a poté na OK viz náhled. Odbavení musíte provést pro každého cestujícího zvlášť.

odbaveni detail

Poté se vám zobrazí stránka s výběrem sedadel, pokud nechcete nic připlácet nic nevyplňujte skrolujte na konec stránky a klikněte na NO THANKS. Nechcete li připlácet za zavazadla a pojištění i na další straně skrolujte na konec a klikněte na NO THANKS.

odbaveni no

V tuto chvíli se vám zobrazí možnost vytištění letenky (PRINT), nebo uložení do formátu PDF (SAVE AS PDF) k pozdějšímu vytištění*, jedná li se o zpáteční let dojde k vytištění/uložení letu tam i zpět (postačí černobílý tisk). Klikněte na FINISH a odbavte dalšího cestujícího.

tisk letenky

*K odletové bráně na letišti musíte přijít s „papírovou letenku“ PDF soubor v mobilu, notebooku, tabletu, či uložený kdekoli jinde nestačí!!!

Potřebujete li palubní vstupenku vytisknou opětovně, koukněte na toto video: