Seznam nedávno zavedl složku „Hromadné“, do které automaticky přesouvá emaily zasílané většímu množství uživatelů. Vy tak můžete snadno přehlédnout newsletter s akční nabídkou, na kterou dlouho čekáte. Pokud Vám tento stav nevyhovuje, čtěte dál, neboť existují hned dva jednoduché způsoby jak z toho ven:

1) SLOŽKU HROMADNÉ ZAKAŽTE

Po přihlášení do svého emailu klikněte v pravé horní části na Nastavení, pak na Čtení zpráv, odškrtněte Doručování hromadných zpráv do složky Hromadné a klikněte na Uložit a zavřít. Pokud se objeví hláška o zprávách ve složce Hromadné, přesuňte je do Doručených kliknutím na ANO.

seznam

2) ZAKAŽTE PŘESOUVÁNÍ DO SLOŽKY HROMADNÉ

Pakliže Vám složka Hromadné vyhovuje, ale vadí Vám, že do ní padají naše newslettery. Stačí jakýkoliv tento newsletter otevřít a v jeho záhlaví kliknout na Přesunout do složky Doručené. Od tohoto okamžiku budou znovu všechny naše emaily doručovány do složky Doručené.

seznam2

NÁŠ NEWSLETTER

Po přihlášení do newsletteru dorazí aktuality na Váš email každý den po 19:00 hodin. V těle emailu (samozřejmě mimo jiné) naleznete též link pro jednoduché odhlášení zasílání novinek na Váš email.

za tip díky serveru skrblik.cz