Na listopad či prosinec 2011 a leden 2012, máte nyní možnost u Pelikána se slevou rezervovat letenky nízkonákladových aerolinií SmartWings z Prahy do Tel Avivu a zpět za konečnou cenu 5 551 Kč, viz tento náhled rezervace letenky (cena letenky SmartWings vždy zahrnuje přepravu odbaveného zavazadla do 20kg, příruční zavazadlo smí vážit 5kg).

Praha Tel Aviv a zpět se slevou za 5 551 Kč můžete se slevou rezervovat na Pelikan.cz, ale štěstí můžete samozřejmě zkusit i přímo na SmartWings.com.

Jak na slevu letenky (rezervace na Pelikan.cz) – v kroku rezervace č. 3 klikněte v levém sloupci na ikonu u „Vložte slevový kupon“ a vyplňte slevový kód: dáreček2011, případným kliknutím na křížek u pojištění jej zrušte a ušetříte tak další finance.

V rámci další akční nabídky, jsou letenky z Prahy do Tel Avivu a zpět nabízeny dokonce za 5 436 Kč, ale letenku se mi zde zarezervovat nepodařilo.

Ubytování Tel Aviv
od 313 Kč za jednu noc ⇒ Booking.com & HostelWorld.com

Izrael vstupní formality, Češi se při vstupu do Izraele musí prokázat cestovním pasem s platností minimálně 6 měsíců po předpokládaném návratu ze země. Po příletu se vyplňují registrační karty. Při vstupu raději počítejte s tím, že budete dotazováni na hotel v kterém budete ubytováni.

Ubytování Jeruzalém
od 287 Kč za jednu noc ⇒ Booking.com & HostelWorld.com