Také na období kdy má ještě spousta studentů prázdniny (přelom srpna a září), jsou dostupné cenově mimořádně atraktivní lety do oblíbeného Thajska. Cena přímých letů z Osla do Bangkoku startuje na částce (v přepočtu) 8 348 Kč.

  • Oslo (Gardermoen) ⇆ Bangkok za €319 –› Norwegian.com
  • Oslo (Gardermoen) ⇆ Bangkok za 2 864 NOK –› Norwegian.no
  • Výhodnější je rezervovat letenky v norských korunách
  • Odlety v srpnu a říjnu 2016
  • Prodej do aktualizace tarifu či vyprodání míst
  • Byl let zrušen, zpožděn, máte jiný problém? – Vaše nároky

Thajsko v létě

Na východním pobřeží – Ko Tao, Ko Samui a Ko Phangan, v létě neprší, jsou zde 2 suchá období – červenec-srpen a leden-duben. V ostatních thajských destinacích je v létě období dešťů, to ale neznamená, že prší stále. Jedná se o přeháňky, panuje vysoká vlhkost a teploty atakují 30°C. Ceny hotelů a služeb jsou v létě nižší o 30-50%. V letních měsících je příroda je sytě zelená a vodopády mají spoustu vody (v zimě je spousta vodopádů takřka suchá). Léto je také vhodnější pro návštěvu kambodžského chrámu Angkor Wat, kde je v hlavní sezóně spousta prachu.

Doprava na letiště Oslo Gardermoen

Přímé lety z ČR operuje Norwegian, nejlevnější letenky naleznete ve vyhledávači AZair.cz, kde najdete také nejlevnější lety z Česka a okolí na další letiště v Oslu. Dopravní spojení mezi letišti a mezi letišti a centrem Osla, vyhledáte na Hledejspoj.cz.

bkk-eur Cena zahrnuje poplatky a taxy + přepravu kabinového zavazadla do 10 kg.

bkk-nok Cena zahrnuje poplatky a taxy + přepravu kabinového zavazadla do 10 kg.