Cestovatelům, jenž mají v plánu cestu do jihovýchodní Asie, by mohly přijít vhod, zpáteční letenky z Budapešti do Kuala Lumpur za 10 499 Kč, či open jaw letenky na ostrov Phuket, do Bangkoku, Kuala Lumpur a Singapuru, s odletem z Budapešti a návratem do Vídně, ty startují na ceně 10 674 Kč.

Máte li namířeno do Malajsie či přímo do hlavního města Kuala Lumpur, zvažte také tyto nedávno avizované lety s ODLETEM z PRAHY.

  • V průběhu rezervace uplatněte tento promo kód
  • Cesty do června 2016
  • Open jaw lety spol. Air China jsou do dubna dostupné jen s příplatkem
  • O termín si napište v diskuzi (uveďte počet cestujících)
  • Prodej do aktualizace tarifu či vyprodání míst

Doprava po JV Asii za hubičku

Jak vidíte níže, za cestu přes celý Malajský poloostrov ze Singapuru do Bangkoku nemusíte zaplatit více než 1 210 Kč. K plánování trasy využijte web stránku Hledejspoj.cz. jak se dozvíte podrobněji níže, vstupními vízy se zatěžovat nemusíte.

doprava

Bezvízový stopover v Pekingu

Při mezipřistání při cestě zpět (tarif Air China) budete mít čas na bezvízovou prohlídku Pekingu (Peking bez víz – více informací). Vše si usnadníte (a urychlíte) tím, že si vše potřebné (k prohlídce Pekingu) nabalíte do příručního zavazadla. O odbavené zavazadlo (to co je přepravováno v nákladovém prostoru letadla) se vůbec starat nemusíte.

Doprava z Vídně a do Budapešti

Výhodou tarifu jsou večerní odlety z Budapešti a ranní přílet do Vídně, nemusíte tedy nikde spát. K přepravě mezi ČR a Budapeští využijte autobusového dopravce Eurolines, Orangeways, nebo Student Agency, například za jízdenku z Prahy zaplatíte společnosti Orangeways cca 450 Kč. Včasná jízdenka z Prahy vás na cd.cz vyjde přibližně na 500 Kč. Dopravě z Vídně se věnuje tento příspěvek.

THAJSKO BEZ VÍZ, pobyt do 30 dní při vstupu přes letiště. MALAJSIE BEZ VÍZ, pobyt do 90 dní (vstup přes pozemní přechod je bez problémů). SINGAPUR BEZ VÍZ, pobyt pouze do 14 dní (při vstupu přes pozemními hraničními přechody z Malajsie).

KUL

ach