Na říjen až prosinec jsou dnes (s největší pravděpodobností pouze dnes) dostupné kombinované lety ČSA a American Airlines z Prahy přes Amsterdam do Toronta za 12 531 Kč, příklad rezervace naleznete tímto odkazem. Před odletem nezapomeňte na kanadské vstupní vízum.

autopůjčovny ubytování

toronto

Ceny 12 531 Kč dosáhnete uplatněním tohoto slevového kupónu, částka 12 531 Kč zahrnuje přepravu zavazadla do 23 kg. Jak na změnu data a počtu cestujících → klik. Jedná se o přestupní lety přes Amsterdam, přičemž lety na trase Praha ↔ Amsterdam operují ČSA a Amsterdam ↔ Toronto American Airlines. A protože akce ČSA pro lety z Prahy do Amsterdamu dnes končí, na cenu 12 531 Kč dosáhnete pravděpodobně již pouze dnes 8. září 2013.

Niagarské vodopády

Toronto výbornou polohu, leží na břehu jezera Ontario, je obklopeno krásnou krajinou a v jeho okolí se nalézá několik přírodních zajímavostí, mez něž patří například Niagarské vodopády.

Cesta z Toronta na Niagarské vodopády

Z autobusového nádraží v Torontu, nebo z torontského letiště jezdí k Niagarským vodopádům takřka každou půlhodinku autobusy společností Greyhound Canada, Niagara Air Bus ….., cesta z letiště či z centra města, netrvá déle než dvě hodiny.