Za nízkou cenu nyní na přelom května a června nabízí letenky z Vídně do Tel Avivu a zpět aerolinie NIKI. Za konečnou cenu 5 051 Kč zahrnující též přepravu odbaveného zavazadla do hmotnosti 20 kg, zakoupíte letenky na 14a16 – 26.V, 23.V – 2.VI, 30.V – 9.VI. Poté uvedené ceny dosáhnete v září až prosinci, přičemž nejvíce volných termínů je v listopadu.

Ubytování Ubytování
ceny ubytování ⇒ Izrael / Tel Aviv / Jeruzalém / sleva 50%
žádně rezervační a storno poplatky

(klikněte na náhled pro zvětšení)
israel flyniki
Zvolíte li platbu v eurech za letenku zaplatíte €199, máte li tedy zájem o podzimní či zimní termíny a je li pro vás dosažení co nejnižší ceny (jako pro mě) tak trochu sport, můžete vyčkat na výhodnější kurz koruny – ten se nedávno pohyboval okolo 24,5 a při tomto kurzu by letenka sála méně než 4 876 Kč.

NIKI pravidla pro bezplatnou přepravu zavazadel: odbavené zavazadlo smí vážit maximálně 20 kg, příruční zavazadlo pak max. 6 kg (s laptopem až 8 kg).

Přímo na vídeňské letiště jezdí denně z ČR hned několik autobusů StudentAgency.

Letiště Ben Gurion (TLV) leží u dálnice mezi Tel Avivem a Jeruzalémem, vzdálenost do Tel Avivu je cca 20 km a do Jeruzaléma cca 50 km. Pro vyzvednutí zavazadel můžete v letištní hale u pultu Ministerstva turistiky požádat o mapu Izraele a brožury. Letiště je se zbytkem země spojeno vlakovými i autobusovými linkami, či hromadnými taxi.

Pro krátkodobé turistické pobyty v Izraeli není po občanech Česka a Slovenska vyžadováno vstupní vízum, při vstupní kontrole, ale počítejte s bezpečnostním pohovorem, viz mzv.cz.