Se vstřícně neceněnými víkendovými lety (pátek – neděle, nebo prodloužené víkendy) do Londýna, na letiště Stansted, právě vyrukovaly nízkonákladové aerolinie Ryanair. Letenky z Prahy dopravce aktuálně nabízí za 938 Kč.

Cestovní pojištění zahrnující kompenzace za zpoždění či zrušení letu, také například na celý rok (pro více cest), naleznete po vyplnění vašich údajů pod tímto odkazem. Kompenzace za zpoždění či zrušení letu nabízí pojišťovny AXA v balíčku Excellent a pojišťovny Slavia v balíčku Dovolená letadlem.  • Letenky Praha ⇆ Londýn za 938 Kč –› Ryanair.com
  • Cesty v SRPNU, ZÁŘÍ a ŘÍJNU 2020
  • Prodej do aktualizace tarifu či vyprodání míst

Autopůjčovny a pojištění

Ubytování

Zavazadla

Cena zahrnuje přepravu příručního zavazadla s max. rozměry 40x20x25 cm. Pokud si zakoupíte prioritní nástupu do letadla (€6 až €14 za jeden směr, v závislosti na termínu cesty), pak si můžete na palubu vzít další zavazadlo do 10 kg (s max. rozměry 55x40x20 cm). Odbavené zavazadlo (s max. rozměry 55x40x20 cm) do 10 kg, zle přikoupit za €10 až €25 za jeden směr, v závislosti na termínu cesty. Ceny platí při zakoupení zavazadel na webu aerolinky spolu s rezervací letenky. Na letišti jsou ceny daleko vyšší.