Díky kombinaci dvou různých akčních nabídek – letenek a ubytování, Vám rád nabídnu tip na dovolenou do hlavního města Lotyšska, jednoho z pobaltských států. Riga je město s krásným historickým centrem, které je zapsáno na seznam světového dědictví UNESCO. Nabízí mnoho unikátních památek, jako jsou např. Dóm, Rižský zámek, Kostel svatého Jana, Kostel svatého Petra, Prašná věž a další. Jako bonus k celému výletu přidáme návštěvu obdivovaného Berlína. Nyní přejděme k celému itineráři, jako příkladový termín zvolíme 7-10.2. a ceny pro 2 cestující:

1.den: V ranních, či dopoledních hodinách využijte autobusů Student Agency a s nimi se dostanete z Prahy za 3,5 hodiny na berlínské letiště Schönefeld. Odsud využijte hotelový transfer k hotelu Meininger Berlin Airport. Oficiálně vybírají poplatek pár EUR, avšak z vlastní zkušenosti byla jízda zdarma. Zbytek dne využijte k návštěvě Berlína.

2.den: Po desáté hodině dopoledne vzlétá Ryanair do Rigy, kde přistanete kolem třinácté hodiny. Dopravte se a ubytujte ve výborném luxusním 4* hotelu Wellton Centrum, který se nachází v samotném centru města a nabízí výborný SPA areál. Hotelové pokoje jsou vybavené vyhřívanou podlahou a rozhodně odpovídají své kategorii. Wellness centrum je k dispozici každý den v časech 9-22hod a nabízí Vám bazén, bublinkatou koupel, turecké lázně a saunu.

3.den: Prohlídka Rigy

4.den: Cestu zpět poletíte opět s Ryanair, odlet je naplánován po obědě kolem třinácté hodiny. Po příletu na letiště Schönefeld v Berlíně můžete jet ihned zpět do ČR, kam dorazíte v příjemný čas, kolem dvacáté hodiny.

Celková cena za zpáteční jízdenky do Berlína, ubytování na letišti Schönefeld, letenky do Rigy a zpět a luxusní hotel se vstupem do SPA je výborných 4 250 Kč!

  • Praha ⇆ Berlín Schönefeld: 1 040 Kč – Student Agency
  • Meininger Berlin Airport Hotel 3*: 1 170 Kč (585 Kč/os.)Booking.com
  • Berlín (SXF) ⇆ Riga za €39 – Ryanair.com
  • Wellton Centrum Hotel & SPA 4*: 3 090 Kč (1 545 Kč/os.)Booking.com

Student Zpáteční jízdenky z Prahy do Berlína jsou v prodeji za 1 040 Kč.

Ber Celková cena pro 2 osoby za jednu noc v Berlíně – 1 170 Kč.

RYR Zpáteční letenky z Berlína (SXF) do Rigy na několik únorových termínů seženete za 39 EUR.

Hotel Celková cena pro 2 osoby za 2 noci s přístupem do SPA a se snídaní činí 3 090 Kč. Většina z Vás jistě má status Genius, díky kterému se dostanete na zmíněnou částku. Bez statusu Genius bude cena jen o pár stokorun vyšší.