Za velmi příznivou cenu nyní nabízí zpáteční letenky Wizz Airu na trase Praha Benátky, prodejce letenek Pelikán viz tento náhled rezervace. Pakliže cestujete jen s příručním zavazadlem je cena za zpáteční letenku konečná, ale při rezervaci je nutné využít slevový kód.

Jak na slevu v kroku rezervace č. 3 klikněte v levém sloupci na ikonu u „Vložte slevový kupon“ a vyplňte slevový kód: dáreček2011, dále případným kliknutím na křížek u pojištění, zrušte pojištění (ušetříte tak další finance).

Pelikán kalendář s volnými termíny letenky Praha Benátky.

Lety Wizz Airu jsou v současnosti směřovány na benátské letiště Marco Polo, odkud do historického centra Benátek jezdí přímý autobus (Modrý autobus) každých 30 minut, přičemž jedna cesta přijde na 3 eura.
Další možností jak se dostat do centra Benátek je veřejná autobusová doprava (autobus číslo 5), kde stojí jízdenka pouze jedno euro, ale cesta veřejnou dopravou trvá déle (asi 50 minut).

Wizzair příruční (kabinové) zavazadlo zdarma
Cestující sebou na palubu letadla mohou vzít jeden kus příručního zavazadla o max. rozměrech 55x40x20 cm a maximální hmotnosti 10 kg.

Wizzair poplatky za zavazadla k odbavení (zavazadla přepravovaná v zavazadlovém prostoru letadla) – odbavení přes wizzair.com a telefonní centrum: za let cestujícího a za zavazadlo 405 Kč (zpáteční let 810 Kč). Poplatek za zavazadlo – odbavení na letišti: za let, cestujícího a za zavazadlo 810 Kč (zpáteční let 1620 Kč).