wizzair sleva Pokud často cestujete s nízkonákladovými aeroliniemi WizzAir možná se bám bude hodit jeden ze slevových a věrnostních programů těchto aerolinek. Tyto tento dopravce nabízí pod názvy Účet WIZZ a WIZZ Plus. S kombinací obou těchto programů získáte na vaše rezervace slevu ve výši 15 %, nebo 25 % a navíc nebudete u WizzAiru platit žádný poplatek za rezervaci.

Účet WIZZ
Účet WIZZ je flexibilním a účinným nástrojem pro zákazníky, díky němuž mohou udržovat peněžní zůstatek u Wizz Air a používat tento zůstatek na svém účtu pro rezervace u společnosti Wizz Air. Pro rezervace prováděné z Účtu WIZZ zákazník nepotřebuje kreditní kartu ani bankovní převod a neplatí žádný poplatek za rezervaci, proto lze takto dosáhnout okamžitých úspor. Zákazníci mohou pomocí Účtu WIZZ vždy sledovat své peníze (platby) na účet, provedené platby za rezervace služeb, aktualizovat své osobní informace a využívat výhod dalších funkcí. Společnost Wizz Air se neustále snaží přinášet nové výhody pro registrované zákazníky s Účtem WIZZ.

WIZZ Plus
WIZZ Plus je způsob pro doplnění Účtu WIZZ a je zvláště zacílený na často létající zákazníky. Převedením určitého obnosu peněz na váš Účet WIZZ automaticky obdržíte bonus ve výši 15 % nebo 25 %. Váš zůstatek na účtu můžete využít k rezervaci jakéhokoliv místa nebo doplňkových služeb u společnosti Wizz Air – včetně míst s akční slevou.

Více o těchto programech se dozvíte na zde webu WizzAiru.