Na WizzAir.com nyní můžete rezervovat levné jednosměrné i zpáteční letenky do norského Osla. Na trase Praha – Oslo a zpět můžete letět ve vybraných termínech v květnu a červnu 2011 za 934 Kč, v ceně za zpáteční let jsou zahrnuty všechny poplatky (mimo zavazadla k odbavení) a cena platí v případě platby bankovním převodem, ale budete li potřebovat odbavit zavazadlo, vyjde vás letenka i na více než dvojnásob.

Poplatek za zavazadlo – odbavení přes wizzair.com a telefonní centrum: za let cestujícího a za zavazadlo 405 Kč (zpáteční let 810 Kč).

Poplatek za zavazadlo – odbavení na letišti: za let, cestujícího a za zavazadlo 810 Kč (zpáteční let 1620 Kč).

Navíc letiště na které let směřuje je od Osla vzdáleno cca 120 km, je tedy potřeba počítat s tím že nemalou částku zaplatíte i za jízdenku z letiště do samotného Osla (více viz níže).

WizzAir zpáteční Praha Oslo 934 Kč – náhled rezervace.

Let je směřován na letiště Oslo Torp Sandefjord (TRF), toto letiště se nachází cca 120 km od Osla, přičemž dopravní spojení s Oslem a letištěm zajišťují vlaky i autobusy – jednosměrná autobusová jízdenka stojí 130 – 180 NOK (130 NOK = 403.78 CZK dle KurzyMen.com) a cesta trvá hodinu třicet minut až dvě hodiny.