Využijte jedinečné nabídky německé letecké společnosti Lufthansa, citace z obchodního sdělení Lufthansy: „Poznejte mnoho rozmanitých stránek, které vám Kolumbie nabízí: od džungle po překrásné karibské pláže, od světově nejrozsáhlejších měst po koloniální osady s působivou architekturou. Poznejte latinsko americký bujarý noční život, který vás dokáže zaměstnat i na několik nocí. Navštivte hlavní světovou oblast pro pěstování kávy a ochutnejte pravou kolumbijskou kávu. Od 31. října 2010 bude Lufthansa létat do Bogoty 5 krát týdně a po určitou dobu tam s námi můžete letět již od 14.990 Kč“.

Rezervace letenky Bogota od 14.990 Kč. Konečná cena za zpáteční let. Cestovní podmínky a cena závisí na aktuální dostupnosti.

Bogota StreetView (virtuální prohlídka).

Bogota, nebo správněji Bogotá, patří s více než sedmi milióny obyvatel k nejlidnatějším a největším městům Ameriky vůbec, toto hlavní město Kolumbie je samozřejmě i Kolumbijským největším městem. Pohoří Andy tvoří východní hranici města, samotná Bogota má přitom nadmořskou výšku 2 600 m n. m. V 90. letech byla Bogota známa vysokou mírou zločinnosti, ale díky vysokým investicím do bezpečnosti se situace zlepšila a stále zlepšuje. Centrum Bogoty tvoří historické budovy i moderní mrakodrapy a významné mnohaproudové a mnoho patrové silnice.