Cena za zpáteční letenku je včetně všech poplatků a tax, za cenu nejlevnější letenky (3 645 Kč) můžete do Paříže (Letiště Paris – Charles De Gaulle CDG) letět již na začátku Srpna (pro lepší přehled o cenách najdete níže screenshot rezervace) letenku jsem rezervoval s odletem 02.08.2010 a návratem 08.08.2010, samozřejmě podobné, nebo i nižší ceny lze dosáhnout i v jiných datech. Cena 3 645 Kč je pro dospělého pasažéra s využitím studentských, nebo jiných slev lze lety samozřejmě rezervovat levněji.

Zde můžete rezervovat letenky do Paříže za tyto nebo podobné ceny i vy.

Pokud se vám nezdá cena 3 645 Kč až tak výhodná, nezapomeňte že se jedná o let z Prahy (nemusíte tedy před odletem cestovat do Vídně nebo jinam) a navíc pařížské letiště Charles De Gaulle je blízko centra Paříže což vám ušetří nejen čas ale i peníze. Například letiště Paris Beauvais, kde přistává široká škála Low Costs dopravců je od Paříže vzdáleno celých 85 kilometrů.

Paříž letiště Charles De Gaulle
Nejmodernější pařížské letiště, známé také pod názvem Roissy, leží severovýchodním směrem od města. K transportu mezi třemi letištními terminály slouží bezplatný vlak CDGVAL. Ke spojení s centrem města je možné využít příměstské vlakové spojení, jedna jízda stojí 8,50 EUR a trvá zhruba 40 minut. Vlak lze kombinovat s metrem kombinovaná jízdenka je asi o euro levnější

Letiště je obsluhováno i vlastní autobusovou linkou (Roissybus). Ta zhruba každých 15 – 20 minut spojuje letištní terminály a centrum Paříže– Place de l’Opéra. Cesta trvá cca 45 minut a cena jízdenky je 8,20 EURo.