Na červenec 2011 máte v tuto chvíli možnost zarezervovat zpáteční letenky z Prahy a Vídně do izraelského Tel Avivu za poměrně rozumnou cenu, viz tento náhled rezervace z letenky Tel Aviv (letenky.tiptravel.cz).

Let Praha – Tel Aviv – Praha (7 907 Kč) operuje letecká společnost ČSA, let Vídeň – Tel Aviv – Vídeň (7 076 Kč) izraelský národní letecký dopravce El Al, přičemž v obou případech cena zpáteční letenky samozřejmě zahrnuje veškeré poplatky a taxy jakož i přepravu zavazadel∗.

ČSA zavazadla – zavazadlo k odbavení o maximální hmotnosti 23 kg a příruční zavazadlo s maximální váhou 8 kg (maximální délka 56 cm, maximální šířka 45 cm, maximální hloubka 25 cm).

El Al zavazadla – zavazadlo k odbavení o maximální hmotnosti 20 kg a příruční zavazadlo s maximální váhou 8 kg (maximální délka 56 cm, maximální šířka 45 cm, maximální hloubka 25 cm) + notebook či kabelka do hmotnosti 4 kg.

U letů do Izraele je z důvodu zvýšené bezpečnostní kontroly nutné, se na letiště dostavit zpravidla 2-3 hodiny před odletem, přičemž konkrétní čas si prosím ověřte u vašeho leteckého dopravce, nebo na stránkách letiště z kterého odlétáte.